Hakkımızda

Hakkımızda

Boyut İnşaat


Şirketimiz 1972 yılında Kocaeli Gebze'de Şafi Özdemir tarafından, Özler Çelik-İş Koll. Şti. adı altında aile şirketi olarak kurulmuş,1996 yılına kadar çelik konstrüksiyon alanında birçok projeye imza atmıştır.
   
1996 yılndan sonra 2. neslin de şirket yönetimine katılması ile birlikte firmamız inşaat alanında diğer disiplinlerde de hizmet vermeye başlamıştır.
   
Aynı yıl içerisinde açılan inşaat malzemeleri satış bölümü ile birlikte şirketimizin adı Özgün İnşaat Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir.
 
İş potansiyelinin artması ile birlikte, 2005 yılında ikinci üretim tesisimiz devreye girmiş ve Boyut İnşaat Makina San. ve Dış Tic. A.Ş. kurulmuştur.
Çelik konstrüksiyon atölyelerinde endüstriyel binalar, makina aksamları vb. alanlarda üretim yapan firmamız, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen işletmelerinde anahtar teslimi inşaat ve tamir-bakım hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.
 
Değerli iş ortaklarımızın işletmelerinde edindiğimiz tecrübeler ışığında, insan, makina-ekipman ve mal güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla, 2016 yılında tescil ettiğimiz "Safetech" markası ile güvenlik ekipmanları imalatlarını yüksek standartlarda gerçekleştirmekteyiz.    

Şirketimizin üretim kalitesi ISO-9001:2000 kalite sistem belgesi ile onaylanmıştır.