, İş Etiği Kurallarımız | Boyut İnşaat, çelik konstrüksiyon, gebze çelik konstrüksiyon

İş Etiği Kurallarımız

İş Etiği Kurallarımız

Boyut Endüstriyel İnşaat


1. Dürüstlükİlişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. 

2. Gizlilik;Boyut ailesi olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. Faaliyetlerimize ilişkin gizli bilgileri korur ve sadece belirlenen yetkiler dahilinde ilgili taraflarla paylaşırız.

3. Yasal Sorumluluklarımız; Tüm faaliyetlerimizi yerel yasalar ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasa düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

4.Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız; Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız. 

5.Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız; Yalnızca yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.